Panel používateľa

Eureka Mignon Silenzio

Eureka Mignon Silenzio

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Mlynček s automatickým dávkovaním s priamym mletím do páky od renomovanej značky EUREKA, ktorá je lídrom v oblasti návrhu a výroby kávových mlynčekov. Vďaka vysokej kvalite, presnosti a spoľahlivosti nastavujú mlynčeky Eureka štandard kvality v oblasti mletia kávy vo viac ako 50 krajinách.

444 € s DPH

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: EUREKA

Mlynček renomovanej značky EUREKA s automatickým dávkovaním s priamym mletím do páky. Automatické dávkovanie (časovač) sa u mlynčeka Eureka Mignon Silenzio nastavuje mechanickým otáčaním časovača, vedľa časovača je prepínač medzi automatickým a manuálnym mletím.

Hrubosť mletia sa nastavuje plynule, bezkrokový (mikrometrický) systém regulácie hrubosti mletia je patentovaný výrobcom Eureka. Ide o systém, kedy je hrubosť regulovaná spodným kameňom. Po údržbe a čistení je teda zachovaný nastavený stupeň hrubosti mletia.

Zároveň je mlynček vybavený systémom ACE (Anti-Clumps and Electrostaticity), ktorý bráni prejavom zhlukov a pôsobenie elektrostatiky.

Oproti bežným mlynčekom sú mlynčeky tejto rady veľmi tiché (Silent Technology) - exkluzívne riešenie proti vibráciám zaisťuje veľmi tichý chod mlynčeka (rozdiel až 20 dB oproti bežným mlynčekom).

 

Ďalšie informácie:

- mlecie kamene: Ø 50 mm ploché, kalená oceľ
- počítadlo dávok
- motor: otáčky za min. 1350, výkon 310 W
- zásobník na zrná: 300 g
- rozmery (v x š x h): 350 x 120 x 180 mm
- hmotnosť: 5,6 kg

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info