Panel používateľa

PULY CAFF Plus prášok, 570 g

PULY CAFF Plus prášok, 570 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Detergent na kávové usadeniny. Prostriedok na čistenie varných skupín profesionálnych kávovarov metódou backflush.

8,33 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Asachimici

Detergent na kávové usadeniny. Čistí varné skupiny, selenoidové ventily, vodný okruh, filtre a páky (držiaky filtrov) od kávových usadenín. Používa sa na backflush a na čistenie pák a filtrov namočením do roztoku. Čierne páky budú opäť ako nové.

Je nepostrádateľný pre každý kávovar. Odstraňuje pachuť zatuchnutej kávy, oleje a usadeniny. Káva má pri jeho pravidelnom používaní stále vynikajúcu chuť a cremu.

Puly Caff je dcérskou jednotkou skupiny Asachimici, ktorá produkuje čistiace prostriedky pre potravinársky priemysel od roku 1890. Talianska značka Puly Caff bola špeciálne vyvinutá spoluprácou chemikov a baristov pre oblasť kávy a ich výrobky sú tej najvyššej kvality.

Návod na použitie:

  • Backflush: Jednu čajovú lyžičku (3-5 g) Puly Caff prášku nasypte do páky so slepým sitkom (záslepkou) a založte páku na varnú jednotku (kávovar), ktorú chcete vyčistiť. Uveďte varnú jednotku do chodu (spustite výdaj vody). Po cca 10 sekundách prerušte výdaj a počkajte 10 sekúnd. Backflush opakujte 5 krát. Vyberte slepé sitko (záslepku) a zapnite varnú jednotku niekoľkokrát, aby ste ju dokonale prepláchli. 
  • Pre čistenie pák a filtrov - ponorte predmet do roztoku koncentrácie 10 g/ 1 l horúcej vody na 15 minút. Následne ho poriadne prepláchnite pod tečúcou vodou.

Uskladnite mimo dosah detí, na suchom a chladnom mieste.

Balenie: 1 x 570 g

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info