Panel používateľa

Kolumbia, pražená káva - Excelso Hacienda La Claudina, natural, 250 g

Kolumbia, pražená káva - Excelso Hacienda La Claudina, natural, 250 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Táto káva je spracovaná suchou cestou, podobne ako skvelé kávy z regiónu Harrar či Kefa. V káve pociťujeme podobnú divokosť a mohutné telo. Má mohutné telo a príjemnú sladkú orieškovú chuť s tónmi bobuľového ovocia a mandaríniek. Čerstvo pražená káva.

8,95 € s DPH

stupeň praženia

Dostupnosť: Vypredané

Hacienda La Claudine bola založená v roku 1893. Momentálne ju spravuje Juan Fernando Saldarriaga. Leží v meste Ciudad Bolivar, v regióne Antioquia, v provincii Medellín. Je situovaná vo vlhkom dažďovom pralese, na vulkanickej pôde v nadmorskej výške 1320-1870 m n.m., čo predurčuje farmu k produkcii výnimočnej kávy.

Táto káva je výnimočná a unikátna svojim spracovaním. Takmer všetky vysokohorské arabiky v centrálnej a južnej Amerike sú spracované mokrou "pranou" cestou. Táto káva je však spracovaná suchou cestou, podobne ako skvelé kávy z regiónu Harrar či Kefa. V káve pociťujeme podobnú divokosť a mohutné telo.

Pri našom najobľúbenejšom pražení full city ++ vystúpi mohutné telo kávy, pričom je potlačená acidita a chuť prechádza na príjemnú sladkú orieškovú chuť s tónmi bobuľového ovocia a mandaríniek. Túto kávu odporúčame ochutnať všetkým milovníkom etiópskych nepraných káv.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info